16 Nisan 2013 Salı

ÖZETLE...

Merhabalar...

Blog sahibi olmak hakkını vermek zor işmiş vesselam. Ciddi vakit ve emek istiyor. Ben aslında büyük hevesle açtım blogumu. Adı daha farklı olabilirdi aslında ama gerçekten modanın çok içinde olduğum için ilk aklıma gelen bu oldu. Diyeceksiniz ki modanın içindesinde hani blogunda moda nerede?  Daha önceden de bahsetmiştim yıllardır kumaş firmalarında çalışıyorum ve birçok tasarımcıyla sık sık görüşüyorum. Aylar öncesinden sezon kumaşlarını belirlemek, renklerini belirlemek,kumaşların  hitab ettiği alanı belirlemek gerçekten çok meşakkatli işler. Tabi yaptığım işi çok seviyorum o ayrı. Yani demem o ki aslında moda açısından çok doluyum. Fakat bunu bloga aktarma konusunda biraz vakitsizlik, biraz tembellik... Artık adını siz koyun. Sanırım blog işinde başarılı olmak için biraz sizlerin gazına  :) ihtiyacım var. Fotograflara geçip Nisan ayının ilk 15 gününü özetliyip sonrasında moda dolu keyifli yazılarımda görüşelim olur mu? :)

Bu arada gördüğünüz fotografların hepsi haftasonlarından. Hafta içi kapalıyız efenim :))
Rahat ve spor giyinip babetlerimle hiç yorulmadan gezdiğim bi gündü...


Dostlarımızla yemeğe çıkyığımız bir günden...


Kocito :) Koca kelimesini kaç farklı türlü kullanıyorum tahmin bile edemezsiniz :)) Bu arada gittiğimiz yer Ataşehir'deki Köz Kanat Restaurant. Biz sık sık gideriz. Lezzeti, servisi ve ortamı çok başarılı tavsiye ederim. 


Havalar pek öyle yansıtmasada Nisan demek bahar ve bahar temizliği demek ya bizde evden önce bahçe temizliğine giriştik. Yeni sardunyalarımızı ektik. Bayılıyorum onlara :) Evde olsam gün boyu  başlarında otururdum herhalde :)


Beni tanıyanlar bilir her hafta sonu tatlı denemesi yaparım. İlerideki hayalim sadece tatlı ve pasta satan bir cafe / pastane açmak. Bu kekin adı sihirli kek. Tarif  Pelinchef 'den

Son olarak yine gezme öncesi geçtiğimiz haftanın son pozu...


Herkese sevgiler... Beni arada dürtün olur mu? :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder