1 Mayıs 2012 Salı

KIRMIZI DOSYASI
Hepimizin sevdiği, sık kullandığı renkler vardır.Ama kırmızı ben sevmiyorum diyenin bile mutlaka gardrobuna girmiştir.Yaz-kış kombinlemesi kolaydır.Mutlaka altına yada üstüne giyebilecek bişeyler buluruz.Hatta kırmızı hastası bile vardır aramızda. Evet o benim dediğinizi duyar gibi oldum. Umarın fikir amaçlı faydalı olabilmşimdir.Hadi buyrun biçok duyguyu anlatan kırmızıııı. Şekil a,b,c,d.... görüldüğü gibi :)

Sevgiler...
 Sıcak yazzz
Her daim klasik

 Her daim marine
 Yerine göre
 Davet Varr
 Düğün varr
 Hadi Partiye
 Hagi Gezmeye
 Hadi İşe :(  :))))


4 yorum:

 1. ben de pek kırmızıya ihtiyaç duymayan insanlardanım :) buna rağmen kırmızı kot ve kazak edinmiştim bir dönem.. hatta geçenlerde giyecek bir şeyler arıyorum (tanıdık bir sahne :D) aa benim kırmızı ayakkabım ve çantam yok!! imdat dediğim an da oldu, edinmem lazımmış, kırmızı yeri gelince kurtarıcıymış bunu öğrendim :)

  edankb.blogspot.com
  bana da beklerim, sevgiler!

  YanıtlaSil
 2. bende birgün evden apar topar çıkıp kırmızı ayakkabı almaya gitmiştim.acil lazımmıydı hayır ama kırmızım gelmişti galiba.bu arada geldim gezdim gördüm.başarılı bir blog olmuş :)
  sevgiler

  YanıtlaSil
 3. merhabalar 2 kuruş fazla olsun kırmızı olsn çok güzeller ;) bende bloguma ve çekilişime beklerim şimdiden teşekkürler,sevgiler..

  http://bensukaya.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Bensu

   teşekkürler.İlk kez senin çekilişinde şansımı denicem.Hadi bakalım ya çıkarsaa:))

   Sil